ESENYURT Ev Eşyası

ESENYURT Ev Eşyası iletişim

0530 501 17 59

0212 553 88 60
ESENYURT Ev Eşyası olarak sektördeki birçok problemi ve ele alınmamış bir çok detayı incelediğimizde ESENYURT Ev Eşyası olarak ne kadar doğru işler çıkardığımızı açık bir şekilde görmekteyiz.

ESENYURT Ev Eşyası ilçeye bağlı tüm mahallelerde evden eve nakliyat alanında çalışmalar yapmaktadır hizmetler vermektedir. Nakliyat sektörünce bir çok rakibini analiz edip düştükleri hataları müşterilerine yaşattıkları sorunları gözlemleyerek bu eksikleri tekrarlamamak yaşatmamak şartı ile evden eve nakliyat hizmetleri verilmektedir.

ESENYURT Ev Eşyası web sitesini ziyaret eden siz değerli müşterilerimiz ile öncelikli olarak talep edilen işin detayları hakkında bilgi alışverişi yapılır, gerek bölgeye gelinerek incelemler yapılır evden eve nakliyat için en uygun çalışma pozisyonu hangisi olacaktır detaylıca siz müşterilerimizede açıklamalr yapılarak çalışma koşullanrının ne şekilde olacağı, hem ekonomik evden eve nakliyat için önemlidir hemde taşıma güvenliği içinde şartlar göz önüne alınarak paylaşımlar açıklamalar yapılır.

ESENYURT -evden-eve-nakliyat1

ESENYURT -evden-eve-nakliyat1

Tüm incelemeler yapıldıktan sonra ise fiyatlandırma ve işin hacmi konusu üzerinde detaylı bilgi verilir. Anlaşma sağlanılması ile birlikte tarih saat bilgisi alınır ve çalışma için nakliyat için gerekli işin yürütülmesi startı verilir.

ESENYURT Ev Eşyası diğer bir anlaşma ve bilgilendirme konusu ise web sayfamızdan çağrı merkezimize ulaşan siz değerli evden eve nakliyat yaptırmak isteyen müşterilerimize talepleri konusunda bir çok soru ile bilgi alınır. Whatsapptan bölgenin detaylı görselleri istenilir konuşmada sorlara verilen cevaplara istinaden gönderilen görsellerde incelenir ve bu duruma görede detaylı fiyatlandırma ve çalışmanın tüm içeriği hakkında bilgi verilir. Her iki tarafında uzlaşı içinde çalışmadaki şartları yerine getirme karalılıkları ilede ESENYURT Ev Eşyasınakliyat işi için taşıma günü saati belirlenir ve çalışmaya başlanılır hazırlıkları yapılır.

Bizleri tercih edenler yanılmadı, sizde refranslarımız arasında yerinizi alın.