ESENYURT Nakliyatçı

ESENYURT Nakliyatçı iletişim

0530 501 17 59

0212 553 88 60
ESENYURT Nakliyatçı olarak sektördeki birçok problemi ve ele alınmamış bir çok detayı incelediğimizde ESENYURT Nakliyatçı olarak ne kadar doğru işler çıkardığımızı açık bir şekilde görmekteyiz.

ESENYURT Nakliyatçı ilçeye bağlı tüm mahallelerde nakliyatçı alanında çalışmalar yapmaktadır hizmetler vermektedir. Nakliyat sektörünce bir çok rakibini analiz edip düştükleri hataları müşterilerine yaşattıkları sorunları gözlemleyerek bu eksikleri tekrarlamamak yaşatmamak şartı ile nakliyatçı hizmetleri verilmektedir.

ESENYURT Nakliyatçı web sitesini ziyaret eden siz değerli müşterilerimiz ile öncelikli olarak talep edilen işin detayları hakkında bilgi alışverişi yapılır, gerek bölgeye gelinerek incelemler yapılır nakliyatçıları için en uygun çalışma pozisyonu hangisi olacaktır detaylıca siz müşterilerimizede açıklamalr yapılarak çalışma koşullanrının ne şekilde olacağı, hem ekonomik nakliyatçısı için önemlidir hemde taşıma güvenliği içinde şartlar göz önüne alınarak paylaşımlar açıklamalar yapılır.

ESENYURT -evden-eve-nakliyat1

ESENYURT -evden-eve-nakliyat1

Tüm incelemeler yapıldıktan sonra ise fiyatlandırma ve işin hacmi konusu üzerinde detaylı bilgi verilir. Anlaşma sağlanılması ile birlikte tarih saat bilgisi alınır ve çalışma için nakliyat için gerekli işin yürütülmesi startı verilir.

ESENYURT Nakliyatçı diğer bir anlaşma ve bilgilendirme konusu ise web sayfamızdan çağrı merkezimize ulaşan siz değerli nakliyatçı yaptırmak isteyen müşterilerimize talepleri konusunda bir çok soru ile bilgi alınır. Whatsapptan bölgenin detaylı görselleri istenilir konuşmada sorlara verilen cevaplara istinaden gönderilen görsellerde incelenir ve bu duruma görede detaylı fiyatlandırma ve çalışmanın tüm içeriği hakkında bilgi verilir. Her iki tarafında uzlaşı içinde çalışmadaki şartları yerine getirme karalılıkları ilede ESENYURT Nakliyatçı işi için taşıma günü saati belirlenir ve çalışmaya başlanılır hazırlıkları yapılır.

Bizleri tercih edenler yanılmadı, sizde refranslarımız arasında yerinizi alın.